اسکالپ سر در تهران

اسکالپ سر در تهران

مرکز تخصصی خدمات اسکالپ سر در سعادت آباد تهران با مدیریت خانم مریم آیرملو در خدمت شماست. در این مرکز شما می توانید از بهترین و جدیدترین روش ها و تکنیک های اسکالپ (میکروپیگمنتیشن) در تهران با کیفیت بالا، بهره مند شوید. 


مزایای خدمات میکرواسکالپ در مرکز تخصصی اسکالپ ایرانا:

این مرکز تلاش دارد تا نه تنها در تهران و ایران، بلکه در سطح آسیا و خاورمیانه نیز جزو بهترین ها باشد. کما اینکه در طول سالهای گذشته کیفیت کار آن در حدی بوده که با رعایت کلیه استانداردهای روز جهان علاوه بر هموطنان عزیزمان از تهران و سایر شهرهای کشورمان، توانسته میزبان بسیاری از متقاضیان خارجی باشد و بهترین خدمات اسکالپ را به آنها ارائه دهد. لذا هموطنان شهرستانی و یا مقیم کشورهای دیگر، لازم نیست کوچکترین نگرانی به خود راه بدهند چرا که این مجموعه در سعادت آباد تهران، با در اختیار داشتن بهترین امکانات، تلاش دارد تا خدماتی بسیار مناسب در کمترین و کوتاه ترین زمان ممکن را به آنها ارائه دهد. (متقاضیانی از کشورهای مختلف از جمله کشورهای شرق آسیا، کشورهای عربی، استرالیا، اروپا و ...). با توجه به کیفیت بالای میکروپیگمنتیشن در این مرکز، مقایسه هزینه اسکالپ در ایران و سایر کشورها به خوبی نشان دهنده مقرون به صرفه بودن این خدمات در مرکز تخصصی میکرواسکالپ در تهران است. 
این خدمات که هاشور سر نیز خوانده می شوند برای علاقه مندانی است که:

•  دچار ریزش مو (در ناحیه سر و یا ابرو) شده اند.
•  قصد پوشاندن آثار زخم (اسکار)، خال، ماه گرفتگی و یا موارد مشابه را دارند. 
•  به هر دلیلی نمی توانند و یا تمایل ندارند که از تکنیک های کاشت مو و یا ابرو استفاده کنند. 

این مرکز تلاش دارد تا با استفاده از بهترین ها در خدمت شما شهروندان محترم تهرانی، هموطنان مقیم شهرستان ها و یا هموطنان گرامی مقیم کشورهای دیگر باشد. ما با مناسب ترین خدمات می توانیم رضایت شما را جلب کنیم و در این راستا از هیچ تلاشی فروگذار نمی کنیم. 


اسکالپ سر در تهران


برخی از مهمترین مزایای خدمات مرکز اسکالپ ایرانا عبارتند از: 

•  رعایت نکات بهداشتی در انجام میکرواسکالپ
•  استفاده از جدیدترین تکنیک ها
•  استفاده از بهترین دستگاه های اتوماتیک و پیشرفته جدید
•  بهره گیری از رنگ دانه های مناسب و طبیعی درجه ساخت شرکت آمیا (آلمان)
•  استفاده از دستکش های بهداشتی و لوازم یک بار مصرف (از جمله بهترین سوزن و کارتریج اسکالپ)
•  پشتیبانی و مشاوره مناسب برای علاقه مندان
•  امکان انتخاب رنگ اسکالپ
•  آموزش اسکالپ برای علاقه مندان

حتی در زمینه قیمت اسکالپ نیز این مجموعه خود را متعهد می داند که با مناسب ترین قیمت ها در خدمت شما باشد. یعنی در واقع ارزان ترین و مناسب ترین هزینه میکرواسکالپ با بهترین کیفیت. که این مسئله موجب افتخار و سربلندی ماست. 

ما کلیه مشاوره ها و راهنمایی های لازم را در زمینه های مختلف از جمله مراقبت های پیش از میکرواسکالپ، مراقبت های بعد از اسکالپ سر و موارد دیگر که متقاضی باید بداند را برای او توضیح داده و کلیه مراقبت ها و نکات لازم را به آنها گوشزد می کنیم تا در نهایت بهترین نتیجه حاصل شود. 


کارکنان مرکز ایرانا کاملا مجرب و حرفه ای بوده و با داشتن کلیه اطلاعات لازم در زمینه خدمات اسکالپ و همچنین در اختیار داشتن امکانات مناسب و فضایی کاملا بهداشتی جهت ارائه بهترین خدمات اسکالپ و میکروپیگمنتیشن در خدمت شما هستند.