اسکالپ آلوپسی

آلوپسی یک بیماری خود ایمن است که باعث ریزش موی سرمی شود. هنوز درمان قطعی و مشخصی برای درمان این بیماری وجود ندارد. همچنین درمان های موقتی نیز بدلیل وجود کورتون دارای عوارض گوناگونی می باشد و در صورت قطع دارو، وضعیت موی سر بیمار دوباره به حالت اولیه بازمی گردد.

اسکالپ آلوپسی

اول از همه می خواهیم این موضوع را بررسی کنیم که چرا اسکالپ برای بیماران مبتلا به آلوپسی؟
همانطور که گفتیم هنوز درمان قطعی برای بیماری آلوپسی وجود ندارد و این بیماری نیز همانند سایر عواملی است که باعث ریزش مو و طاسی در افراد می شود. اسکالپ شبیه سازی فولیکول مو بر روی پوست سر و ایجاد ظاهر سر شِیو (Shave ) شده است. انجام اسکالپ بر روی سر یک عملیات دائمی محسوب می شود و همین موضوع باعث شده که یک راه حل پر طرفدار بین بیماران آلوپسی باشد.

مراحل انجام اسکالپ آلوپسی

اسکالپ آلوپسی کاملا شبیه به اسکالپ اسپرت است با این تفاوت که نه تنها خط هیرلاین (Hair line) یا همان خط رویش مو بالا پیشانی طراحی می شود، بلکه خط شقیقه ها خط ریش تا خط پشت مو نیز طراحی می شود.

فرم مشاوره آنلاین اسکالپ مهدی رسولی
من ریزش سکه ای دارم در قسمتی از سرم میتونم با اسکالپ اینو پنهان کنم ؟
 مشاور آنلاین
  بله برای ریزش های سکه ای کاملا قابل انجام هستش و هیچ مشکلی بابت انجام کار وجود نداره. برای مشاوره آنلاین میتونید از نواحی مختلف سرتون به شماره های واتس آپ یا تلگرام عکس ارسال کنید یا به صورت حضوری تشریف بیارید و رایگان مشاوره دریافت کنید.  
 علی
سلام . من مبتلا به لیکن پلان هستم میتونم اسکالپ انجام بدم ؟
 مشاور آنلاین
  بله برای افراد مبتلا به بیماری لیکن پلان با تشخیص پزشک متخصص در صورتی که بیماری در فاز فعال نباشد قابل انجام است.  
اگر اطلاعات یا دیدگاهی در مورد مطالب این صفحه دارید،لطفا با ما و کاربران دیگر به اشتراک بگذارید