عوارض اسکالپ سر

عوارض اسکالپ

عوارض اسکالپ سر و اینکه این تکنیک چه معایبی دارد، سئوالی است که برای بسیاری از افراد علاقه مند ممکن است مطرح شود. البته همانطور که در بخش های مختلف پیشتر گفته ایم، این روش مزایای زیادی دارد و امروزه اسکالپ یا هاشور سر یکی از بهترین تکنیک هایی است که جهت برطرف کردن کم پشت بودن موهای سر و یا طاسی در مردان و زنان، پوشش دادن جای زخم و یا بخیه، پنهان سازی خال، کسانی که دچار بیماری آلوپسی آره آتا هستند و یا موارد دیگری از این دست، در کلینیک های پوست و مو جهان مورد استفاده قرار می گیرد. 

این روش تا جایی مفید است که در حال حاضر به عنوان یکی از بهترین راه حل های برطرف کردن مشکل طاسی و ریزش موی افراد تحت شیمی درمانی و یا کسانی که دچار ناراحتی آلوپسی آره آتا هستند، شناخته شده و به این افراد قویا توصیه می شود. 

امروزه اسکالپ سر بر روی سر بسیاری از مردان و زنان صورت می گیرد حتی بسیاری از افراد مشهور یا سلبریتی ها نیز از این عمل زیبایی بهره مند شده اند. میکرو اسکالپ سر به دلیل مزایای فراوانی که دارد امروزه در میان بسیاری از مردم جهان طرفدار پیدا کرده و در حال حاضر به عنوان یکی از بهترین و موثرترین تکنیک های زیبایی شناخته می شود. 
اما در مقابل اثرات جانبی و معایب میکرواسکالپ سر را نیز نباید از نظر دور نگه داشت. هر چند که این عوارض در برابر مزایا و فواید این تکنیک انگشت شمار و ناچیز هستند اما جهت اطلاع شما در این بخش تعدادی از مهمترین نکات و موارد مربوط به این تکنیک را معرفی می کنیم:

نیاز به محیط مناسب و دستگاه استریل و همچنین انجام آن در مراکز مجاز. 
تعداد جلسات.
امکان بروز آلرژی در برخی افراد نسبت به رنگ های معمول موجود در بازار دارویی  کشورمان. 
نیاز به تکنسین و متخصص با تجربه. 
امکان بروز کمی سوزش و یا خارش پس از عمل.
دائمی نبودن و نیاز به تکرار اسکالپ سر هر چند سال یکبار. 

البته مجددا این نکته را اشاره کنیم که در صورت انجام این تکنیک در کلینیک های مجاز توسط متخصصین مجرب و با استفاده از دستگاه استریل و رنگ های درجه یک مناسب معمولا هیچ گونه عوارضی در اکثر قریب به اتفاق داوطلبان و مراجعین بروز نمی کند و افراد می توانند تا سالها از نتایج زیبا و شگفت انگیز آن لذت ببرند. 

کلینیک ایرانا به عنوان یکی از بهترین مراکز تخصصی اسکالپ سر در تهران، با سالها تجربه در زمینه عمل های زیبایی میکرواسکالپ و یا میکروپیگمنتیشن در خدمت شما همشهریان گرامی است. ما با استفاده از متخصصین با تجربه و دلسوز و همچنین بهره مندی از تجهیزات و دستگاه های پیشرفته و درجه یک روز جهان همگام با علم و تکنولوژی روز پیش می رویم و بهترین و با کیفیت ترین عمل اسکالپ سر را بر روی متقاضیان خود انجام می دهیم. 
جهت مشاوره و بدست آوردن اطلاعات بیشتر می توانید با ما تماس بگیرید.